Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

* Ze světa čar a kouzel

Okamžiky III

11. září 2011 v 0:45 | Paccia Domna
třetí část

Okamžiky II

27. dubna 2011 v 19:32 | Paccia Domna
Volné pokračování Okamžiků. Už mi to tu delší čas leželo, a protože ted stejně na nic jiného nemám čas, a nějaký zázrak s tím stejně už neudělám, zveřejním to. Nejde o žádné chronologické vyprávění, spíš jen další dva obrazy, okamžiky z minulosti.

Okamžiky

18. listopadu 2010 v 0:40 | Paccia Domna
Pokud v následující povídce najdete nepřesnosti, je to způsobeno tím, že byla přepsaná asi šestkrát. Jedná se sice o doplnění Pádu, ale natolik volné, že neznalost ani jednoho nevadí. Spíš ve vztahu neznalost Pánu nevadí... :D

Judita

5. února 2010 v 12:00 | Paccia Domna
Jak už jsem tu zmiňovala, teď to tu měsíc bude přibývat spíše jen sporadicky, mám toho nějak moc. Pak se snad zase k Pádu více dostanu a hodím sem i ty překlady. Teď tu mám jen jedno depresivní cosi, co jsem sesmolila včera v noci (to víte, všechno se nahrne, nějak to ven musí).

Co se neříká

2. listopadu 2009 v 0:16 | Paccia Domna
První paprsky slunce se ti opřely do plavých vlasů. Snažil jsem se probouzet tak, abych tento okamžik stihl.

I bez kletby Imperius

3. ledna 2009 v 13:29 | Paccia Domna
Bolest.
Ostrá bolest pulzující v celém jeho těle ho probrala ze stavu podobnému smrti. V prvním okamžiku se ani nedokázal nadechnout, takovou trýzeň mu ten jednoduchý úkon působil. Netušil, co se stalo. Zmobilizoval poslední zbytky vůle a síly, aby si vzpomněl...
 
 

Reklama