Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

*Jen pro zajímavost*

NOVI GOD s Allanem Hydem

31. prosince 2010 v 20:08 | Paccia Domna
Pro vás, kdo znáte True Blood, jeden remake jednoho ruského boybandu či co s Allanem Hydem (Godric). To sem nešlo nedat. :D :D :D

Les petits chanteurs a la croix de bois

28. prosince 2010 v 20:36 | Paccia Domna
Miluju je. Mňau.

Laid to Rest

22. prosince 2010 v 1:41 | Paccia Domna
To, že Natalia Tena (Tonks) hraje a zpívá v kapele, jistě víte. Tohle je oficiální video k písni Laid to Rest. Krásně udělané a vůbec kapela Molotov Jukebox stojí za to.
Co jste ale nevěděli, je, že Natalia je skoro stejně stará jako já (no, já jsem o pár měsíců starší). Prostě jsme dobrej ročník. :D Teď už to víte a jistě jste zase o něco šťastnější.

Totally awesome

19. prosince 2010 v 20:59 | Paccia Domna
Včera jsem chtěla psát. Ale nepsala. Proč? Protože jsem celý den strávila s jednou věcí, kterou mnohé z vás jistě znají. A ostatním doporučuju poznat.

Proč že EU chce používat překladače?

3. prosince 2010 v 13:19 | Paccia Domna
Tohle mi bylo posláno.
Němčina to samé :D

Kevin Smith

29. listopadu 2010 v 13:28 | Paccia Domna
Jakkoli je Kevin Smith kontroverzní postava, jedno mu upřít nelze. Je svůj a když mu přijdete na chuť, nemůžete ho nemilovat, ačkoli k řadě věcí asi budete cítit výhrady. (Ctitelky Alana Rickmana upozorňuju na film Dogma, který po xtém zhlédnutí miluju. Napoprvé to vě mně zanechalo dojem, že je to ale neskutečná kravina. Z trochu jiného soudku je film Hledám Amy, který taky stojí za zkouknutí).
Na tohle video mě upozornila kamarádka, a protože jsem se o něm zmiňovala v předchozím článku, dávám ho sem, abyste viděli, o čem jsem mluvila, pokud by vás to zajímalo. Nenutím vás ke koukání. Osobně moc videjka na blozích taky nemusím a koukám na ně jen výjimečně, protože mě v naprosté většině nezajímají. Ale s mnoha postřehy se nedá nesouhlasit.

Uršula

18. listopadu 2010 v 0:41 | Paccia Domna
Potkala jsem ji náhodně na potulce. Asi nejsem ještě dostatečná fanynka, protože tohle bohužel nemám.
uršula

Ptačí faktor

18. listopadu 2010 v 0:41 | Paccia Domna
Tentokrát ze zcela jiného soudku. Žádná parodie, žádná animace, ale autentické ptactvo. Doporučuju zhlédnout, ať už jde o nesoucí se tanečníky či samečka na námluvách.

Chuck nebruslí

6. listopadu 2010 v 13:57 | Paccia Domna
Vodafone ovečky sice nikdy nic netrumfne, ale tahle reklama je taky kvalitní.

Jak by měl skončit Twilight

25. září 2010 v 21:51 | Paccia Domna
Ten konec je perfektní... :D

Filmy v 5 vteřinách II

20. září 2010 v 12:42 | Paccia Domna
Matrix jsem hodně dlouho milovala - a pořád miluju - a tohle video mě úplně odrovnalo.

další zase v článku

Filmy v 5 vteřinách

20. září 2010 v 12:42 | Paccia Domna
Několik filmů zkrácených na 5 vteřin. Doufám, že se pobavíte jako já.
Ta loď se nemůže potopit.
Šplouch.
Nemá chybu.
Nevím, nakolik milujete Titanic, já na tom v kině nebyla, takže jsem to viděla až v TV. Vzpomínáte na to období, kdy to běželo asi třikrát za sebou? Už po hodině jsem u toho seděla, koukala na tehdejší idol dívčích srdcí a vrčela: Tak už umři!!!!
A po dalších dvou hodinách-konečně!

další v článku

Twilight vs. True Blood

20. září 2010 v 12:41 | Paccia Domna
trefné srovnání

Když osobní kouzlo nezabere

19. září 2010 v 18:36 | Paccia Domna
Druhé video, tentokrát geniálně prostříhaný Twilight a Buffy - a jedna scéna z Pottera. Opravdu doporučuju zhlédnutí. Já ho viděla ještě před Twilight, takže se mi pak nedivte, že jsem Twilight prostě nikdy nebyla schopná brát vážně... Jinak jsou tam i české titulky, takže by tam neměla být žádná potíž s porozuměním...

Řekli si o to...

18. září 2010 v 20:52 | Paccia Domna
Narazila jsem na pár videjí, o které se s vámi  chci podělit. První z nich je na motivy Twilight, s písní Cell Block Tango z muzikálu Chicago. Znáte ten muzikál? Film, kde Richard Gere dokázal, že umí nejen zpívat, ale i stepovat? Nemluvě o nad očekávání dobrém zpěvu Catherine Zeta-Jones? Navíc je ten film tak krásně cynický, že to člověku místy až bere dech. Vítejte ve světě, kde nezáleží na vaší vině a nevině. Koho to zajímá? Udělejte šou, podmaňte si davy a získejte zpět svobodu! Píseň Cell Block Tango zpívají vězeňkyně ve svých celách a odhalují v ní své zločiny. Úžasný text. Pokud neznáte, před shlédnutím si přečtěte překlad pod videem.
 
 

Reklama