Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

*Jen pro zajímavost*

Grindelwaldovy zločiny

13. března 2018 v 20:46 | Paccia Domna
Warner Bros dnes vypustili do světa trailer na druhý díl Fantastických zvířat - Grindelwaldovy zločiny. Když se tak na to koukám, bojují ve mně dvě protichůdné tendence:
1) Zatraceně, tomu Judeovi to tam fakt sekne a vypadá to, že by tam mohl i docela být, ne se tam jen tak mihnout. Navíc už se to vrací do Bradavic. A ten Jude... JUDE! Jdi na to!
2) Redmayne. Hlavní postava. Ten tam bude FURT. Nesnášíš ho. A toho druhýho ometáka taky. Nejlepší na něm bylo, když mu hannibal zlomil vaz, vzpomínáš? Skoro jsi ani neukoukala první díl a chceš jít na druhej? A viděla jsi Deppa? A "It has to be you". Už ti tam chybí jen "Storm is coming"...
Tak uvidíme, co do listopadu vyhraje. Ono kromě toho Judea mě na tom filmu opravdu nic neláká...

PS: V administraci mám to video na středu. Škoda, že ho tak nevidíte i vy, vypadá to líp.

Mark Gatiss na Febiofestu

6. března 2018 v 20:06 | Paccia Domna
Ve čtvrtek 15. 3. startuje v Praze letošní ročník Febiofestu. Na první dva dny by měl dorazit i Mark Gatiss, představitel Mycrofta z britského Sherlocka. V pátek by tu měl představit svůj nový seriál Queers. Takže mám samozřejmě v plánu vyrazit a snad ho uvidím. Držte palce.

Harry Potter - A History of Magic

2. března 2018 v 21:53 | Paccia Domna
Možná je to nošením dříví do lesa, ale na webu googlu je k nahlédnutí online část výstavy A History of Magic, kterou bylo možno navštívit v British Library do konce února 2018.

20. 1.

20. ledna 2018 v 23:08 | Paccia Domna

30. 12.

30. prosince 2017 v 15:24 | Paccia Domna
Včera se objevily první fotky z druhého dílu Fantastických zvířat: Grindelwaldovy zločiny. Jedničku jsem tak nějak s notným zpožděním ukoukala, protože jsem si řekla, že jako fanynka Harryho Pottera bych měla být v obraze (ovšem ke Cursed Child jsem se dosud nedonutila a asi ani nedonutím), i když tam hrají mí dva nejneoblíbenější herci (E. Redmayne a E. Miller). Dvojku jsem byla rozhodnutá ignorovat - a pak se objevily fotky Judea Lawa. Asi začnu fandit Brumbálovi.
Image result for Professor Albus Dumbledore

FanArt

28. prosince 2017 v 18:47 | Paccia Domna
Untitled by Pelegrin-tn

Dnes... (dohnali jsme budoucnost)

1. září 2017 v 23:57 | Paccia DomnaHororové verze plakátů Harryho Pottera

18. srpna 2017 v 17:04 | Paccia Domna

26. 6. 1997

26. června 2017 v 11:11 | Paccia Domna
Už je tomu tak, přesně před dvaceti lety vyšel první román s Harrym Potterem. To to letí, co?

Simple...

16. června 2017 v 23:11 | Paccia Domna

Draco...

22. května 2017 v 21:36 | Paccia Domna
Dnes byly zveřejněny fotografie nového obsazení hry Harry Potter and the Cursed Child. A tohle (vpravo) je nový Draco Malfoy. Tohle by šlo. Hmmm... :)
The Malfoys
A než něco - nečetla jsem a v dohledné době to ani neplánuju. Prostě se mi jen líbí nový Draco.

Beauty and Lord Voldemort

9. února 2017 v 22:05 | Paccia Domna
Jo. I tohle existuje.

Zase jednou Harry...

21. ledna 2017 v 21:36 | Paccia Domna
Chvilku jsem na to chtěla napsat jednorázovku, ale prostě jsou skvělé tak, jak jsou :D

I hate you, Harry... Barry... Nevermind, hate you both

7. ledna 2017 v 19:36 | Paccia Domna
Nevím, nakolik sledujete seriál The Flash, já jo, protože Tom Cavanagh, ale to je věc druhá. Ta první je, že v nové sérii, té třetí, hraje jednu z rolí Tom Felton. A ano, je to prostě Draco. Hlavně poslední díl, S03E09, je jedna velká aluze na Harry Pottera - Julian nesnáší Barryho (což je Flash, což je blesk), je služebníkem Temného pána a byl posedlý kamenem mudrců.

Koho jsme ztratili tento rok

28. prosince 2016 v 21:43 | Paccia Domna
Letos dost smutná statistika.

Vánoce v Harrym Potterovi

24. prosince 2016 v 23:26 | Paccia Domna
Malá vánooční rekapitulace z tumblr.

Mrazivá tajemství

5. listopadu 2016 v 19:40 | Paccia Domna
Na tohle jsem narazila náhodou a prostě jsem se musela podělit. Zajímá vás skutečná pravda skrytá za pohádkami? Na streamu najdete několik prvních případů.
Zatím můžete odhalit naprosto zrůdné pozadí příběhu o Sněhurce, zvěrstva, ke kterým došlo následkem nezvládnuté péče o dítě (Jeníček a Mařenka), a brutalitu příběhu O Červené karkulce. Pohádky jsou vůbec plné dětské brutality a tyranie, jak dokazuje Mášenka a tři medvědi, ještě dále zachází Pinocchio.

Peter Mullan v Praze

19. března 2016 v 17:35 | Paccia Domna
Včera byl na červeném koberci před Cinestarem Anděl k vidění jeden z hostů letošního Febiofestu, Peter Mullan, představitel Yaxleyho. Dnes ve 22:00 by tamtéž měl být k vidění Daniel Brühl, který zde představuje svůj nový film Kolonie s Emmou Watson. Záznam z konference s P. Mullanem je ke shlédnutí na youtube.

Malý exkurz do rodiny AR

7. března 2016 v 20:12 | Paccia Domna
Malý exkurz do Rickmanovy rodiny

Alice through the looking glass

1. února 2016 v 23:09 | Paccia Domna
Sotva na nás přestal hledět ze všech sociálních sítí a média nás přestala informovat o tom, že se nám zapsal do paměti jako Severus Snape, objeví se znovu. Právě byl zveřejněn tv spot k druhému dílu Alice, který Alan Rickman ještě stihl namluvit. V článku jej můžete shlédnout. Je to tak trochu masochistický počin - asi jako když mám v mobilu číslo několik let mrtvého člověka a odmítám ho smazat, i když na mě vyskočí pokaždé, když otevřu kontakty, protože je v abecedě hned zkraje. Někdy prostě věci smazat nejdou - nejde ani tak o smíření nebo nesmíření se se skutečností. Jde o to, že kdybychom je smazali, symbolicky bychom smazali i něco, co by nikdy mazáno být nemělo... To jsem trochu odpočila - koukněte se na klip a já jdu tu svou melancholii nějak rozředit mezi písemky.
 
 

Reklama