Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Září 2015

Proč Fred a George nebyli zas až tak inteligentní, jak by to mohlo vypadat...

12. září 2015 v 20:16 | Paccia Domna |  *Jen pro zajímavost*
Než rozkliknete, dva další odkazy:
- 7 fanouškovských teorií o Harrym Potterovi - některý jsou nic moc, ale že je Ron vlastně Brumbál z budoucnosti a že za to, že jsou Dursleyovi tak špatní, může to, že celé roky žili pod jednou střechou s živoucím viteálem, jsou zajímavé
- 5 temných fanouškovských teorií o Disneyovkách (Alladin se odehrává v postapokalyptické budoucnosti!)

Když už vůl, tak korunovanej

9. září 2015 v 15:29 | Paccia Domna |  *Non-fiction
Kdybyste někdy dorazili a tahle stránka tu nebyla, tak proto, že jsem prostě vůl. Ale korunovanej.

Když jsem na facebook přibrala kolegu a děcka, vyhodila jsem své alter ago, aby se nestalo, že jim to P.D. nabídne jako kámoše - a kdyby si pak nedejbože někdo zadal tohle jméno do googlu, no... Asi bych podávala výpověď a chodila kanálama.

Tak jsem se prostě odstříhla. Dost dlouho jsem to nesla docela špatně - být zavržen, byť sám sebou, je dost nepříjemný pocit. Navíc si nemohu kontrolovat, co se u mě děje (jestli se u mě něco děje), takže se věčně přehlašuju.

A dneska mi nedošlo, kde zrovna jsem, a jak jsem zvyklá řešit problémy přes FB, automaticky otevřu konverzaci a pošlu kolegovi zprávu. Z P.D.

Nedokážete si představit tu čirou hrůzu, když mi došlo, co jsem právě provedla. Já se vyhazuju z přátel, aby se náhodou nestalo, že někdo někde zahlédne byť jen ikonku, ruším jakékoli spojení, a pak mu pošlu zprávu přímo od zdroje. Viděli jste někdy většího debila? No, každopádně pokud získám podezření, že provedl internetový průzkum, tak se s vámi preventivně loučím...