Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Technika

15. září 2014 v 20:26 | Paccia Domna |  *Proběhlo mi hlavou
Prakticky od chvíle, co jsem se sem vrátila, neustále bojuju s technikou. Nejprve mi vypověděl službu google chrome, můj nejoblíbenější prohlížeč. Ono by se tak nic nedělo, KDYBYCH OVŠEM NEMĚLA DĚRAVOU HLAVU A VŠECHNO NEMĚLA V ZÁLOŽKÁCH NA CHROMU! O heslech ani nemluvě. Jakmile mě cokoli odhlásí, tak pokud nepočítám mail, jsem v háji. Twitter, tumblr, nedejbože deviantart, databáte knih..., prostě najednou nejsem a lovím hesla po všech možných i nemožných mailech. Já sice nemám hesel moc, ale i tak je jich více než jedno, a vzhledem k tomu, že i uživatelské jméno mívám jiné, jen z těch kombinací mi jde hlava kolem. Proto jsem nadšená z chromu, že mě drží. Možná by mě držela i mozilla, ale ta se mi děsně seká, takže jsem ji vzdala již na minulém notebooku.Zničehonic mě ale chrome začal zlobit (kdybyste měl kdokoli jakýkoli tip, co s tím, budu neskutečně vděčná a klidně pošlu čokoládu). Překlikávání mezi jednotlivými kartami - čekací lhůta klidně půl minuty i více, minimalizování totéž, zavírání karet, vypínání chromu i přes správce úloh - věčnost. Nejlepší akce - pokud máte chrome minimalizovaný na liště a chcete se na něj kouknout - TA DOBA, NEŽ TO NABĚHNE! Si stihnete uvařit oběd a vypít kafe. Nepočítám okamžiky, kdy jsem chtěla notebookem mrsknout proti zdi. Zkoušela jsem restartovat notebook, projíždět notebook cleanerem, defragmentovat, mazat cookies, mazat cache, zakazovat pluginy, odinstalovat a nainstalovat znovu, nic... Nakonec jsem to vzdala a přeskočila do IE. Během dvou dnů jsem se vrátila k čekacím lhůtám na chromu. Teď operuju v opeře, je sice fajn, ale nemá moje záložky, takže jsem pořád jako jednoruká.

Blog mě na chromu začal zlobit krátce předtím. Ať jsem dělala, co jsem dělala, nechtěl mě pustit do administrace. Ani mi neukazoval, že bych třeba napsala špatně heslo, prostě jen kliknu na přihlásit se - a to můžu opakovat, dokud mě to bude bavit. Nic se nestane. Přechod do opery problém vyřešil, dokonce tu na stránce vidím i návštěvnost, kterou už jsem neviděla přes půl roku! Na chrome prostě ten mrňavej rámeček nedostanu, i když všechno je odklikáno správně. A pak najednou nastalo to samé v bledě modrém. Nepřihlásím se a nepřihlásím! Všechno ostatní funguje, ale blog jen pro vyvolené. Poslední článek jsem nahazovala v IE - ta mrcha mi zrušila mezery mezi odstavci.

A dneska, po několika dnech marného úsilí, jen tak ze sportu kliknu na přihlásit - a jsem tady! A nemám o čem psát, tak proto tenhle článek. Prostě si jen užívám, že se mi to povedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elza Elza | 21. září 2014 v 16:45 | Reagovat

Vot éto ťéchnika! :-D

2 denice denice | 4. října 2014 v 23:00 | Reagovat

Tak jsem po nějaké době klikla na (doufám zatím) poslední kapitolu Pádu III a klíčí ve mně nesmělá naděje, že třeba po půl roce...
A moc ti držím palce, aby technika už nezlobila.

3 P. D. P. D. | 6. října 2014 v 12:48 | Reagovat

No, já taky doufám, že se zadaří. Teď jsme měli studentskou výměnu, takže jsem týden byla pryč, pak jsem týden lítala po všech čertech kvůli fakturám - bojím se tu cokoli vypisovat, protože kdyby mě podle toho někdo dohledal, tak jsem buď bez místa (to bych přežila), nebo jdu sedět (o což zas až tak nestojím) :-D
Teď ale smolím k téhle akci web - škola plná ajťáků, a kdo dělá web? Jasně, jedinej člověk, co je rád, že v notebooku najde word...
A o prázdninách mě možná čeká výlet do Paříže. Jsem se tomu snažila uniknout od začátku, už byla vybraná kolegyně, tak jsem byla spokojená, a dneska přišla dotyčná s tím, jestli nechci jet... No nechci, ale jak to tak vypadá, asi pojedu, hurá. Já budu letos zcestovalá!
Se musím kouknout, jestli mám platnej pas, protože občanka mi teď končí a dostanu ji po Paříži... :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama