Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Září 2014

Technika

15. září 2014 v 20:26 | Paccia Domna |  *Proběhlo mi hlavou
Prakticky od chvíle, co jsem se sem vrátila, neustále bojuju s technikou. Nejprve mi vypověděl službu google chrome, můj nejoblíbenější prohlížeč. Ono by se tak nic nedělo, KDYBYCH OVŠEM NEMĚLA DĚRAVOU HLAVU A VŠECHNO NEMĚLA V ZÁLOŽKÁCH NA CHROMU! O heslech ani nemluvě. Jakmile mě cokoli odhlásí, tak pokud nepočítám mail, jsem v háji. Twitter, tumblr, nedejbože deviantart, databáte knih..., prostě najednou nejsem a lovím hesla po všech možných i nemožných mailech. Já sice nemám hesel moc, ale i tak je jich více než jedno, a vzhledem k tomu, že i uživatelské jméno mívám jiné, jen z těch kombinací mi jde hlava kolem. Proto jsem nadšená z chromu, že mě drží. Možná by mě držela i mozilla, ale ta se mi děsně seká, takže jsem ji vzdala již na minulém notebooku.

Ohlédnutí za Trutnovem

9. září 2014 v 15:02 | Paccia Domna |  *Proběhlo mi hlavou
Už jsem tady zmiňovala, že jsem si kvůli festivalu brala dovolenou, tak ještě pár kratičkých dojmů, aby bylo vidět, že to stálo za to (i když i ten samotný den volna by byl prima).

O dírách, skobách a smysluplné aktivitě

6. září 2014 v 2:11 | Paccia Domna |  *Non-fiction
Po předchozím článku jste možná nabyli dojmu, že jsem labilní. Jsem ochotná o této eventualitě diskutovat a připustit ji. Nicméně (miluju tohle slovo) chtěla bych vám ukázat situaci v trošku širších souvislostech, než jsou mé dojmy ve stavu blízkém zuřivosti a s alkoholem v krvi, a sice vám nastíním předchozích čtrnáct dní přípravného období.

Jak jsem skoro byla bez práce

3. září 2014 v 20:06 | Paccia Domna |  *Non-fiction
Založila jsem novou rubriku. Zatím tu tyhle zprávy byly rozházené po všech čertech, většinou v rubrice Proběhlo mi hlavou, ale zjevně je čas udělat jim vlastní místo a vtisknout jakýs takýs řád. Jak to tak vidím, letos se na podobné články můžete těšit docela často. Pokud teda nedám výpověď, a vy tím pádem nebudete mít útrum.