Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Srpen 2014

24.8.

24. srpna 2014 v 18:52 | Paccia Domna |  * Info
Hezky jsem vás přes ty prázdniny zanedbávala, hezky. V červenci jsem byla ráda, že žiju, sušilo se, přepisovalo švp, schůzky s rodiči, papírování do školy…, v srpnu jsem pár dní strávila u kamarádky, pak hned svatba (ne moje, mě naštěstí furt nikdo nechce) a nakonec festival v Trutnově, díky kterému jsem si musela vzít dovolenou, pže bych to do školy nestihla včas. Ano, přesně tak, už týden dřepíme ve škole a předstíráme smysluplnou aktivitu a nadšení a radost z práce. A už zase přepisujem švp. NENÁVIDÍM všechny tyhle školní papíry, ani si nedovedete představit, jak je nenávidím. Ale beru to tak, že dlouho už to nebude, protože opět uvažuju, že ze školství uteču. Zatím zůstávám, protože mám vážně ráda naše děti, ale to, že učení se řeší až v poslední řadě ( a dost často vůbec), protože se řeší všechny kraviny okol, mě ubíjí a cítím, že dlouhodoběji to už asi vážně nedám.


Někde mezi tím vším nepsaním se mi podařilo ztratit třetího Pottera, takže si to asi budu muset stáhnout, abych mohla pokračovat, až bude trošku času. Zatím svého krátkého zjevení zde využiju jen k tomu, že si popřeju vše nejlepší k blogovým narozeninám (27. srpna 2008 - fakt 2008, děsivé) - snad se mi podaří do Vánoc aspoň jedna kapitola (držme se při zdi, známe mě).