Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Jen tak LXV

23. července 2013 v 0:26 | Paccia Domna |  *Jen pro zajímavost*
con mix... a mix


twitter zaplavily zpávy o narození královského potomka...
(mark gatiss je jedním z tvůrců sherlocka a mycroft)

tom hiddleston a zachary levi, nerd tv
tom hiddleston


martin freeman

tom hiddleston v nerd tv předváděl raptora a takhle to nakonec dopadlo...
image
ale šel mu...

ian mckellen a michael fassbender, ať tu mám i x-men

himym (já vím, že už jsem to házela na fb, ale někoho to mohlo minout, že? :D )

tom hiddleston dorazil na panel v kostýmu lokiho (určitě nejlepší cosplayer na conu)

steve moffat o věčné otázce  • Fan: Do you read the fanfiction for your own show?
  • Steven Moffat: We write the fanfiction.
  • Mark Gatiss: He means the series is fanfiction. We ACTUALLY write the fanfiction.
  • Steven Moffat: And the porn.
benedict na letišti v tokiu - how to train your fans :)

pokračování příště
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kathie.jones kathie.jones | 2. srpna 2013 v 17:38 | Reagovat

Koukám na další změnu vizáže stránek - vpravo chybí sloupeček naposledy přidaných článků... Tak teď nevím, jestli mi neunikla kapitola Pádu :-)
Doufám, že užíváš odpočinkové léto a brzy tu zas přibyde nějaká povídka... :-D

2 P. D. P. D. | Web | 3. srpna 2013 v 2:39 | Reagovat

kapitola neunikla. za dva měsíce, co tu tak nějak mlžím, že něco dělám, jsem sepsala STRÁNKU, a nějak mi to nejde. furt jsem byla myšlenkama někde jinde, a když jsem se našla, musela jsem jít číst vězně, protože jsem zapomněla, cože to vlastně píšu a co se tam má dít... zato sherlocka už umím anglicky zpaměti :-D

sloupeček se vrátí, vyhodila jsem ho jen dočasně, protože všechny články jsou stejně vidět na hlavní stránce, a navíc se tu mimo těhle blbin nic neobjevilo - hlavní důvod je ale ten, že jsem chtěla dostat do viditelného pole  ten zelený oznam po straně o kanzelsbergerovských soutěžích o knihy. teď do pátku se soutěžilo o gjorky a ode dneška o hladovky, což jsou oboje dílka dvou autorek, co tu v podstatě "propaguju" nonstop (dá-li se to tak nazvat jen díky obálce knihy na boku stránky a odkazu na jejich weby), tak jsem to chtěla trošku poposunout nahoru. nejnovější články se zase vrátí, s psaním jako takovým je to trošku horší. bohužel.

3 P. D. P. D. | Web | 4. srpna 2013 v 1:09 | Reagovat

Pád 3 29

Měsíc se nachýlil a na Lupina to zase přišlo. Když ode mě Severus odcházel, schválně jsem se naaranžovala u krbu s šálkem horké kávy. K dokonalosti mi chyběl jen zákusek se šlehačkou a přehoz přes ramena. Ale protože Severus šel suplovat ke třeťákům, tohle bohatě stačilo, aby ho to vytočilo ještě víc, než když mu Brumbál ráno tuhle novinku sdělil. Rozprostřela jsem se v jeho - ve svém - (skoro mě to nutí říct „v našem“) - křesle a nohy si položila na stoličku, kterou mi Narby přesně za tímto účelem hned po snídani sehnal. Jen ať Severus nasaje rodinnou atmosféru. Přehoz nakonec nahradil Rufus, když mi skočil za krk a pohodlně se tam uvelebil. Alespoň předpokládám, že pro něj to pohodlné bylo. Nabídla jsem mu (opičkovi) mandarinku. Druhou půlku jsem pozorně nabídla svému kolegovi, ale beze slova odešel a práskl za sebou dveřmi. Vnitřně mě to velmi uspokojilo. Když nad tím přemýšlím, občas mi stačí neskutečně málo.

Venku zuřila vichřice, jako by se snad blížil konec světa. S určitostí se ale blížil i famfrpál. Opravdu jsem doufala, že se vyhnu téhle společenské události a neskutečné cti a budu moct zůstat v závětří a v teple. Co to má za smysl, hrát v tomhle počasí? I za slunečného počasí je to otrava, tak jaké to asi je, když funí, prší a nad hlavami se vám vznáší mozkomorové? Tahle škola mi připravuje zážitky, o nichž se mi nikdy z pochopitelných důvodů ani nesnilo.

Rozevřela jsem dotazník ministerstva. Týkal se našeho života s mozkomory a naší duševní pohody. Podezírám Popletala, že zřídil na ministerstvu nové oddělení, aby ospravedlnil část svých výdajů. Nebo se na nás zase něco chystá a Popletal si zjišťuje půdu? Musím napsat otci, jestli si není něčeho vědom. V krbu praskal oheň, káva překrásně voněla, za krkem mě chladil rozmáčklý dílek citrusu a já si představovala Severuse, jak ve sklepení vyplňuje tenhle nesmysl. Má duševní pohoda poskočila o několik úrovní výše. Merline, já jsem tak nenáročné stvoření!  Jen nevím, jak to zapsat do dotazníku.

Musela jsem usnout někde u třetí otázky, protože když jsem začala znovu vnímat, Severus už vlál vstříc mé maličkosti. Vypadal nadmíru spokojený sám se sebou. Aspoň někdo. Možná mi něco uniklo, ale vážně si nevybavuju, že bych si někdy vzala nebo provedla něco, co by ospravedlňovalo jeho neustálou přítomnost zde.

„Potter mínus deset,“ odpověděl na mé nevyslovené myšlenky. „Za každou minutu zpoždění jeden. Lupin to tam musí vést vskutku skvěle, když se tam studenti ani neobtěžují být na začátek vyučování. Budu si muset vážně promluvit s Brumbálem.“

„Nebo taky můžeš vyplnit dotazníky. To bude mít efekt zcela stejný.“

„To mám hotovo už dávno.“

Úžasem jsem zapomněla mrkat. Má představa Severuse zaškrtávajícího políčka a odpovídajícího se soustředěnou tváří na dotazy typu, co by chtěl v současném pracovním prostředí zlepšit, nabyly obludných rozměrů.

„To jako vážně? Tys to vyplňoval? Vážně?“

„Víceméně.“

Pojala jsem podezření, že tady někde bude zakopán pes. „Co znamená víceméně?“

„Víceméně znamená, že máme hrad plný neplacených přehlížených skřítků, které nikdo nebere vážně a neposlouchá je. Předpokládám, že dokážou vyřídit ministerskou poštu odpovídajícím způsobem a vžít se do mých pocitů.“

„Bože,“ vydechla jsem nevěřícně. Nebyla jsem v šoku nad Severusovou kreativitou. Byla jsem v šoku, že to nenapadlo mě. Štítivě jsem odložila papír s vědomím, že mé prsty se ho již nedotknou. Abych zamaskovala zklamání nad sebou samou, zeptala jsem se Severuse na dojmy z jeho výuky obrany proti černé magii. Takovou dobu o to místo usiloval, tak jestlipak to stálo za to. Následujících dvacet minut jsem poslouchala, jak jsou studenti třetího ročníku tupí a nevychovaní.

4 kathie.jones kathie.jones | 6. srpna 2013 v 21:41 | Reagovat

Díky a ještě jednou díky! :-) I když přiznám, že tady jsem kapitolu opravdu neočekávala :-D  To byl záměr zjistit, kolik lidí čte komentáře, nebo jsi to do komentu hodila omylem? ;-)

5 P. D. P. D. | Web | 7. srpna 2013 v 16:25 | Reagovat

no, ještě není hotová, tak spíš jen důkaz, že fakt nekecám a někdy něco napíšu :-D protože jsem teď zase odjížděla, tak aby to tu tak nezelo... :D

6 kathie.jones kathie.jones | 13. srpna 2013 v 15:34 | Reagovat

Koukám, že se vrátila rubrika aktuálních článků. že by předzvěst aktivnější činnosti? :-P

7 P. D. P. D. | 14. srpna 2013 v 18:03 | Reagovat

hm, kéž by... zatím jsem leda tak drátovala symbol země z hvězdní brány a lokiho kopí na krk a do uší... :-D

8 lenka.strelenka lenka.strelenka | 14. srpna 2013 v 18:24 | Reagovat

jé, tady to aspoň trošičku žije :-)

9 P. D. P. D. | 14. srpna 2013 v 21:02 | Reagovat

to je fajn, že to tak aspoň vypadá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama