Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Březen 2013

Veselé Velikonoce

31. března 2013 v 18:09 | Paccia Domna |  *Jen pro zajímavost*Na obvyklé téma aneb proč nic nedělám

26. března 2013 v 19:30 | Paccia Domna |  * Info
Ahoj lidi,
je načase dát najevo, že ještě žiju, a vymluvit se, proč se tu nic neděje (děkuji všem, co sem chodí v bláhové naději, že něco sesmolím - do čtvrtka minimálně fakt ne). Takže co nového u mě:
1) Dokončila jsem (KONEČNĚ!!!!!!) e-learning a všechny ty nesmysly ke státním maturitám, můžu zadávat a zkoušet, hurá.
2) Smolím DUMy - pro ty, co neznají, ani se neptejte, je to k ničemu, ale být to musí.
3) Od pondělka chcípu, protože moje sestra je zákeřná infekční potvora, takže je mi střídavě na umření. Nad vodou mě drží vědomí, že ji v pátek zabiju.
4) Ve čtvrtek jsou prázdniny, takže to znamená co? Jo, máme poradu! Jsem se chtěla vyspat, a nic, jdu smrdět do školy. Ale cestou ven to vezmu přes Dobrovského - učitelé mají slevy. Aspoň něco.
5) Mám muzikální spolubydlu. Překlad: když chci něco dělat, zpívá. Nejvíc miluju, když si k tomu pouští písně od U2 přezívané nějakou kozou. Nechápejte mě špatně, ale pro mě je Bono prostě bůh. Druhá spolubydla chřoupe. Furt. Najděte chrupací jídlo, určitě ho má. To jsou večerní symfonie, že by člověk vraždil.
To je asi tak všechno, musím se pustit ještě do testů. Snad o svátcích něco zvládnu.

PS: Fascinuje mě ta anketa - tolik lidí se tu fakt někdy mihlo???

A Very Potter Senior Year

20. března 2013 v 19:12 | Paccia Domna |  *Jen pro zajímavost*
Možná už jste zaznamenali, možná ještě ne, ale chybět to tu každopádně nemůže - tým StarKid vypustil do světa další A Very Potter Musical.


A ano, hraje tam i Evanna Lynch (Luna Lovegood)!, Voldemort je opět Voldemort, Darren Criss je zpět (a Lauren Lopez a vůbec většina osazenstva), Hermionu máme vyměněnou, konečně se dostane i na Lockharta, objeví se i Quirrell a Cedrik a víc vám neřeknu, protože mám všeho nad hlavu a nestíhám koukat (ani psát, než se někdo ozve :D, snad se to brzy zase zlepší)

Titulky budou časem na videacesky, jak se tam už můžete dočíst.