Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Podmořská fantazie

10. října 2012 v 17:41 | Paccia Domna |  * Info
Už dříve jsem vás informovala o plánované akci v Českých Budějovicích. Nyní je vše již oficiální, čas a místo jsou již potvrzeny, takže přináším slíbené bližší informace.

Ve čtvrtek 25. října 2012 v 16:00 se v prodejně Kanzelsberger v Českých Budějovicích (Kanovnická ul.) koná beseda s dvěma autorkami české fantasy scény, a sice s Terezou Matouškovou (Hladová přání) a Terezou Benešovou (Gjorkové: Tajemství minulosti).
Oficiální facebookovou pozvánku najdete zde: https://www.facebook.com/events/233032650158461/

Pokud knihy nemáte a toužíte po nich, mimo obvyklých cest je můžete získat i přímo od autorek na jejich blozích, k zakoupení budou i v Kanzelsbergeru v ČB, jak mi potvrdil vedoucí prodejny.

Všichni jste srdečně zváni.

anotace obou knih (převzaté ze stránek nakladatelství Krigl):

Pod hladinou oceánu leží svět, o jehož existenci nemá lidstvo dodnes ani ponětí. Dvanáctiletá Nefas o něm už pár let ví, ale teprve dnes nastal čas zařadit se mezi své. Mezi Gjorky.
Nefas nechce nic víc, než najít konečně domov, pár přátel a zjistit, proč vlastně musela vyrůstat stranou. V novém světě ji ale otevřená náruč rozhodně nečeká a její touha po kamarádech se v mžiku smrskne na snahu proplout a být neviditelná.
Brzy sice zjišťuje, že pomoc může přijit z míst, odkud by ji nikdy nečekala, ale také, že kdo se ptá, mohl by dostat odpověď, o kterou vlastně vůbec nestojí. Vstupte spolu s Nefas do místa, kde je všechno stejně nebezpečné jako krásné a fascinující. Kde mají všichni svá malá tajemství a odkaz minulosti je příliš silný na to, aby se dal jen tak překonat.Podmoří je svět, který je magií přímo prosáklý. Čarodějové na Tark Itlen, kteří ji studují, ne vždycky činí nejmoudřejší rozhodnutí. Nepodařené pokusy se ztrácejí v podzemí kláštera, kde čekají, až budou znovu nalezeny. Když jim ze sklepení pomůžete, splní vám jakékoliv přání. Chtít za to budou jenom pár kapek vaší krve. Alespoň to tak tvrdí. Ve skutečnosti vás možná připraví o vše, na čem vám v životě záleželo.
Co se stane, když se jim dostane do rukou holčička, která ještě věří v kouzelné skřítky a dobré víly z pohádek?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama