Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Beseda s mladými českými spisovatelkami + křest knížky Gjorkové: Tajemství minulosti

1. května 2012 v 22:34 | Paccia Domna |  * Info
8. června 2012 v 16:00 v HooDoo Music clubu (Korunní 106, Praha 2 Vinohrady) se koná beseda s mladými českými spisovatelkami a při téže příležitosti se koná křest knihy Gjorkové: Tajemství minulosti.
Zúčastní se (mimo jiných) Tereza Temnářka Matoušková, autorka Hladových přání, blog: http://temnarka.blog.cz/, a samozřejmě Tereza Colleen Benešová, autorka již zmiňovaných Gjorků, blog: http://colleenuw.blog.cz/ (Pokud byste měli zájem, o obě knihy si můžete napsat i přímo autorkám na jejich stránkách.)
Takže jste všichni samozřejmě srdečně zváni. Doufám, že mi do toho nic nevleze (to víte, na fb to mám odklepnuté, to se těžko ruší :D ) - kdybyste hledali fb stránky události, tak pod jménem názvu tohoto článku.

Oba náhledy převzaty z http://nel-ly.blog.cz, kde budou obě autorky (společně s nel-ly) v současné době porotcovat v soutěži - takže zároveň i odkazuji na možnost přečíst si zde a hlasovat pro povídky s tématem parapsychologických jevů (až budou povídky zveřejněny).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama