Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

1. května

1. května 2012 v 1:45 | Paccia Domna |  * Info
Mimo toho, že vám chci pogratulovat k přežití (aspoň doufám, že vás neupálili), a toho, že se chci pochlubit, že mi včera snad historicky poprvé nikdo nepřál k svátku, vám jdu předložit další řadu výmluv, proč se to tu zase sekne.
1) O víkendu odjíždím soudcovat, dneska dorazily studentské příspěvky, takže se tím musím prokousat, všechno přečíst, pochopit a připravit se, ať příští týden neudělám své alma mater ostudu.
2) Musím se učit, teče mi do botek. (Hm, tohle by spíš hovořilo pro to, abych psala, protože když nestíhám, tak zásadně nic nedělám a čekám, jestli dřív umřu já nebo oni.)
3) Pořád nemám svůj notebook.
Neříkám, že tu nepřibude vůbec nic, ale prostě zase nebudu tak akční jak v jistých dobách.
PS: Na dva měsíce (nebo kolik) starý námět na povídku zaslaný mailem jsem se nevykašlala, ale už jsem to začala několikrát, ale pořád to nevypadá tak, jak bych chtěla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Lily | 3. května 2012 v 17:57 | Reagovat

Koukám, že svátek práce tě tedy naladil do pracovna... no zase se říká "směle do toho půl je hotovo" nebo tak něja.. tak se pěkně uč.. já jsem právě dnes udělala poslední zkoušku z posledního ročníku (ještě mi zbývá jedna co jsem nezvládla minulý rok.. 8-O pšššt 8-) ), ale jinak už mě očekávají pouze prázdniny.. čas jen na diplomku a za půl roku státnice.. to je žúžo, co :-D :-)  8-O  :-! :-( zachraňte mne někdo...

2 P. D. P. D. | 3. května 2012 v 19:06 | Reagovat

neprovokuj!!!! já mám taky zkoušku z loňska - nedám, a papa, doktoráte...
navíc u paní, ze který mám panickou hrůzu. minule jsem se tam málem pozvracela - tyhle nervy jsem neměla ani u státnic (o diplomce ani nemluvím, obhajobu jsem brala jako: aspon něco dneska dám :D )
ale jinak samozřejmě blahopřeju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama