Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Inspired by Game of Thrones - videa

26. června 2011 v 2:25 | Paccia Domna |  *Jen pro zajímavost*
Kdo mě máte na FB, tak jste si nemohli nevšimnout, že jsem propadla nové závislosti. Teď nám sice HBO odvysílala poslední díl první série Game of Thrones, ale je jí velkoryse odpuštěno, protože za dveřmi už čeká čtvrtá série True Blood, jejíž naprosto fantastická proma, respektive sběratelské obálky Entertainment Weekly ve stylu American Gothic Granta Wooda, jsem vám už na FB házela taky. Ale nechme teď na chvilku upíry, vlkodlaky, měňavce, polovílu a Jasona stranou. Na YT jsem našla pár videjek, o která bych se s vámi chtěla podělit.
Parodie na několik dílů game of Thrones
S01E01 doporučuju hlavně začátek a potom konec (cca od 3. minuty)


S01E06 konec - You've woken the dragon, my friend... AAAND THE BABY! (i když ta první scéna "kde jsou moji vlci" je taky super)
Zpracovány jsou díly 1, 2, 5, 6, 7, ale většina mi přijde slabá ( i když Baelishovy zprávy 7K "7 Kingdoms" jsou úžasný), tak jsem je sem nedávala, kdyby byl zájem, najdete je tady: KLIK.

Game of Thrones ve stylu CSI

Rocková verze znělky - dost slušný ;)

Metal verze (nebo to tak aspoň nazvali)
a ještě jedna, kterou si nazvali jako metal

a piano verze, která byla i na fb
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama