Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Duben 2011

Okamžiky II

27. dubna 2011 v 19:32 | Paccia Domna |  * Ze světa čar a kouzel
Volné pokračování Okamžiků. Už mi to tu delší čas leželo, a protože ted stejně na nic jiného nemám čas, a nějaký zázrak s tím stejně už neudělám, zveřejním to. Nejde o žádné chronologické vyprávění, spíš jen další dva obrazy, okamžiky z minulosti.

Tak jsem byla v kině

25. dubna 2011 v 20:32 | Paccia Domna |  * Info
Tak jsem byla v kině... On už ten název vypovídá o všem, dokonce i o mých dojmech. Na co jsme to šly? Zkus mě rozesmát. Nechci vědět, jak českého distributora napadl ten název, možná na to kouknul a řekl si, že to bude fór, ale pochybuju. Každopádně zasmála jsem se celkem dvakrát, v ostatních případech to film fakt jen zkoušel a bylo to spíš trapné. Na konci jsem prošla všechny zajímavější a zábavnější filmy se Sandlerem - několik jsem jich dokonce našla. Až pak jsem si uvědomila, že nebyly se Sandlerem, ale se Stillerem... Největším pozitivem filmu byla (nevěřím, že to říkám) Jennifer Aniston, ke které sice necítím zášť, ale ani sympatie, prostě je mi úplně fuk. Její filmová dcera mi pila krev od okamžiku, kdy se tam objevila, Nicole Kidman, kterou mám jinak vcelku ráda, snad ani nebudu komentovat, při usmíření Aniston - Kidman jsem si jen řekla, že to si snad jen dělaj srandu (nedělali), chlapec na záchodě - ano, to byl tak ukázkově trapnej fór, který prostě NEMOHL chybět. A ten nosatej začátek, slzičky, poďobanej bratranec, neustálé omílání zvětšení penisu, dýchání z úst do úst s ovcí... no jo no, co jsem čekala... V programu sice nejzajímavěji vypadal Zdrojový kód, ale na to by zase holky nešly. Ale co, dvakrát jsem se zasmála (sice už nevím čemu, ale to je fuk), což je víc, než jsem si říkala cestou tam... Teď už mi nezbývá než doufat, že Water for Elephans naplní alespoň z poloviny má očekávání a trochu mi zlepší dojmy. Mimochodem - řešily jsme pak ten film v "kavárně", říkám, jak se na ten film už skoro rok těším, že na to půjdu - a než jsem stihla doříct "Škoda jen toho Pattinsona tam", spolubydla povídá: "Jé, a je tam Robert!" Pak si vybírejte společný filmy...

Chlap se neptá na cestu. Ani malej.

24. dubna 2011 v 1:20 | Paccia Domna |  * Všednost a la Bradavice*
Něco malého na Velikonoce. Nenechte se moc zmlátit a nevěřte chlapským kecům o uschnutí. Na mě pomlázku nikdo nevztáhl už roky - a taky bývám nalitá.