Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Med

2. prosince 2010 v 22:27 | Paccia Domna |  *Proběhlo mi hlavou
Nelekejte se, žádná nová kapitola (i když na jedné se pracuje...teda spíš se maže, než že by se psala...), ale zase jen já, já, já. Sobecké, ale tak co nadělám. Na netu mi jde jen blog a posílání esemesek (tohle slovo jsem si dvakrát hláskovala, než jsem ho napsala, jde to se mnou z kopce), tak vám sem jdu povídat.


V týdnu jsem si vyrazila do knihovny. Ve chvíli, kdy mě napadlo zkontrolovat, jestli mám na mobilu vypnuté zvuky, přišla sms. Jen zavibrovala, takže na sebe můžu být hrdá, že se dovedu v knihovně chovat jako vzdělaný a uvědomělý člověk. Naštvaně vytáhnu mobil s jedinou myšlenkou: "Kterej d***l co zas chce?!" A pak jen zírám na sms: "Dobrý den, s okamžitou platností je pozastaven prodej TH iON do odvolání. Děkuji. Vedení MED." Číslo neznám, tu zkratku jsem později ani na googlu nenašla - a hledat med...No, upřímně, asi vím, co by mi vyjelo a k čemu by mi to bylo. Tak jsem to nechala plavat.
Za půl hodiny dorazila druhá sms:"Dobrý den, podařilo se zajistit mimořádnou zásilku TH iOn. Prodej je obnoven. Vedení MED."
To jim mám napsat "Gratuluju" nebo co???

Věřili byste, že když jsem sem psala o posledním-prvním filmu HP, měla jsem tu jednu z letošních nejvyšších návštěvností? Zítra jdu na českou verzi, tak sem asi zase napíšu pár slov :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbil HP7 1. část? Známkování jako ve škole

1 30.3% (10)
2 39.4% (13)
3 15.2% (5)
4 3% (1)
5 12.1% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama