Vítejte na stránkách věnovaných především HP FF, snad se vám tu bude líbit, snad se budete i vracet. Pokud po sobě zanecháte pár slov, budu moc ráda.
sova.

Únor 2009

Nebe bylo hluboké

18. února 2009 v 17:12 | Paccia Domna |  * Ech...
Já vím, že jsem slíbila, že to upravím... No, múza mi asi někde natáhla brka, tak až někomu ukradnu jinou, pustím se do toho. Radši vám zatím někdy předatlím Pád, snad.

Anketa

14. února 2009 v 23:02 | Paccia Domna |  * Info
Chci se vás zeptat na jednu věc - a poprosit vás, abyste zahlasovali opravdu upřímně - nebo abyste mi napsali komentář. Je těžké sem něco psát, když nemám odezvu.
Ty, co jsou tu poprvé, nečtou tu apod., ale kteří nutně potřebují někde hlasovat, prosím, ať si hlásnou na třetí možnost. Tahle anketa je pro ty, co sem chodí...

41. kapitola

8. února 2009 v 19:24 | Paccia Domna |  * Pečlivě připravovaný pád Vy-víte-koho I - Těsně vedle
Quirinus nám bledl a bledl, Rolanda rozkvétala a zářila jak slunce za letního odpoledne, Minerva obcházela velkou oklikou hodiny, aby neměla stále na očích bodový stav své koleje, Brumbál nás honil od porady k poradě kvůli novým nařízením z ministerstva ohledně bezpečnosti na školních pozemcích a v učebnách, při kterých všichni dřímali, jen Minerva a Filius, kteří chodili vždy jako první, aby si zabrali místa vzadu, hráli šachy. Sibyla stále omezovala svou přítomnost mezi lidmi na minimum, a když už se náhodou někde ukázala, vypadala přepadle a ustaraně. Snažila jsem se zjistit, co se děje, ale nikdo nic nevěděl. Filius na mě dokonce koukal, jako by pro něj fakt, že máme na hradě věštkyni, byl horkou novinkou. Když jsem se ale po těchto marných pokusech zkusila zeptat přímo velké vědmy, dopadla jsem naprosto stejně. Zeď mlčení, vytáček a jako třešnička na dortu hromada mystických řečí, které normální smrtelník nemá šanci pobrat.

Já vím...

2. února 2009 v 19:24 | Paccia Domna
Ahoj, já vím, že těch pár lidí, co sem chodí, sem chodí hlavně kvůli Pádu a ne kvůli těmhle jednorázovým polodepresivním pokusům... Omlouvám se, jsem teď pořád v depkách, tak mi to nešlo.... Ale slibuju, že Julia a Severus se vrátí brzy... další kapitola je rozepsaná, takže do týdne (snad) bude i tady.